Umowy, regulaminy i statuty

Jak sporządzić umowę, która w 100% zabezpieczy Twoje interesy, ale będzie zgodna z obowiązującym prawem? Jakie zapisy powinien zawierać statut lub regulamin?

Jeśli prowadzisz firmę transportową, wiesz, jak ważne jest to, by umowa z kontrahentem lub pracownikiem była odpowiednio sformułowana. Zleć audyt swoich dokumentów, by sprawdzić, czy wystarczająco Cię chronią, lub powierz ich stworzenie specjalistom, aby mieć tę pewność od razu. Prawidłowe sporządzenie tego typu dokumentów pomoże Ci zabezpieczyć się na wypadek ewentualnych sporów sądowych w przyszłości. A jeśli do nich dojdzie, będziesz mieć solidne podstawy do tego, aby wygrać sprawę. Masz możliwość przeprowadzenia audytu Twoich dokumentów pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami: w ramach tego audytu dostaniesz poprawioną dokumentację i sugestie zmian. Możesz także powierzyć prawnikom stworzenie dokumentów zupełnie od zera, z uwzględnieniem specyfiki Twojej działalności.

Gwarantujemy, że

  • Bezpłatną wycenę usługi dostaniesz w ciągu 48 godzin
  • W przypadku audytu otrzymasz konkretne wskazówki i wytyczne, napisane zrozumiałym, przystępnym językiem, zamiast prawniczego żargonu i cytowania aktów prawnych
  • W przypadku zlecenia stworzenia dokumentu - będzie on uwzględniał specyfikę Twojej firmy i jej działalności
  • W razie potrzeby możesz dopytać eksperta o szczegóły i uzyskać wyjaśnienia, jeśli coś będzie niezrozumiałe

Koszt każdego audytu i przygotowania dokumentu na życzenie ustalany jest indywidualnie - w zależności od rodzaju dokumentu i jego objętości.

Zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów

Wybierz usługę

Biblioteka prawa transportowego

Nasi partnerzy i zdobyte nagrody

© 2016 Portal Transport-expert.pl
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony użytkownik wyraża zgodę na używanie plików cookies.

Sprawdź nasz portal - testuj przez 24h za darmo

Aktualności i porady ekspertów

Wzory dokumentów

E-biblioteka z raportami

Załóż konto testowe x
wiper-pixel