Filtruj treść
Filtruj

Prowadzisz firmę transportową? Zarządzasz transportem? Jesteś samozatrudnionym kierowcą?

Szukasz w gąszczu przepisów optymalnych dla firmy rozwiązań? Chcesz mieć pewność, że postępujesz w 100% zgodnie z prawem i nie narażasz firmy na kary? I jednocześnie oszczędzić czas, który poświęcasz na zdobywanie informacji prawnych, i pieniądze, które kancelaria prawna weźmie, gdy zwrócisz się o pomoc?

Jeśli chcesz nie tylko być na bieżąco z prawem transportowym, ale również umieć stosować jego regulacje w praktyce, jeśli szukasz przewodnika po niejasnych przepisach tego prawa – oto rozwiązanie: portal Transport-expert.pl.

Zyskaj wsparcie ekspertów i wiedzę, jak stosować przepisy o transporcie drogowym, kontrolach ITD i PIP, czasie pracy kierowców i zarządzaniu nimi!

Załóż BEZPŁATNE KONTO TESTOWE na portalu Transport-expert.pl i korzystaj ze wszystkich jego udogodnień z wyłączeniem możliwości zadawania pytań ekspertom. Otrzymasz BEZPŁATNY DOSTĘP aż na 7 dni. Bez zobowiązań!

Zarejestruj się.
To zajmie tylko 30 sekund!

* Pola wymagane oznaczono symbolem gwiazdki.

Załóż BEZPŁATNIE konto testowe i przekonaj się, jak bardzo ten portal ułatwi Ci życie:

  • Będziesz na bieżąco z przepisami prawa i nie dasz się zaskoczyć żadną zmianą w przepisach.
  • Skorzystasz z edytowalnych wzorów dokumentów i szybko przygotujesz każdy dokument, który jest Ci potrzebny: od formularzy ZUS po umowy pracownicze, od PIT-ów po dokumenty transportowe.
  • Szybko sprawdzisz w bazie aktów prawnych, jak brzmi dany przepis, gdy zechcesz się na niego powołać.

Nasi partnerzy i zdobyte nagrody

Sprawdź nasz portal - testuj przez 24h za darmo

Aktualności i porady ekspertów

Wzory dokumentów

E-biblioteka z raportami

Załóż konto testowe x
wiper-pixel