Filtruj treść
Filtruj

V edycja TransPoland Translogistica już w środę!

Dodano: 3 listopada 2017
TP4

W dniach 8-10 listopada 2017r. po raz piąty odbędą się w Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland Translogstica . Pobity został ubiegłoroczny rekord przedsiębiorstw prezentujących swoją ofertę – w tym roku spotkać będzie można aż 190 wystawców z 23 państw. Dynamiczny rozwój wydarzenia potwierdza, że TransPoland Translogistica to najważniejsze w tej części Europy spotkanie dla osób zawodowo związanych z logistyką, spedycją i transportem.

TransPoland Translogistica to nie tylko unikalna okazja aby zapoznać się z najnowszymi ofertami na rynku, nawiązać kontakty z przedstawicielami firm logistycznych i porozmawiać z producentami. Targi dają także szansę by dowiedzieć się o nowościach w branży oraz poszerzyć wiedzę w trakcie specjalistycznych konferencji i paneli dyskusyjnych.

Merytoryczna część pierwszego dnia targów poświęcona będzie nowoczesnym technologiom zarządzania w transporcie oraz rynkowi TSL w szerszym, międzynarodowym ujęciu. Niezwykle ciekawie, zwłaszcza w świetle obecnej sytuacji ekonomiczno-społecznej, zapowiada się debata Transport Manager - Transport pod socjalnym naporem Unii Europejskiej. W tym roku również silnie eksponowany będzie kierunek wschodni – cała gama najbardziej aktualnych dla branży tematów, m.in. Nowy Szlak jedwabny a transport Europa – Bliski Wschód / Azja, zostanie poruszona podczas Forum Multimodalnego Polska – Azja pod tytułem „Alternatywy w Transkontynentalnych Przewozach Kontenerów Pomiędzy Polską i Azją”.

Drugi dzień targów otworzy kolejna edycja Spotkań Transportowych, organizowanych przez wydawcę miesięcznika TSL Biznes, na których podjęte zostaną m.in. kwestie płacy minimalnej, kontroli skarbowych oraz nowych regulacji dotyczących odpoczynków tygodniowych. Równolegle odbywać się będzie II Ogólnopolski Dzień Bezpieczeństwa w Logistyce, z prelekcjami na temat kierunków  zmian w przepisach ADR/RID/ADN w latach 2018-2019 czy bezpieczeństwa w transporcie morskim i lotniczym.

TransPoland Translogistica to nie tylko oferta 190 wystawców i bogaty program konferencyjny – to także unikalna okazja do spotkania, wymiany kontaktów i nawiązania relacji biznesowych.

V edycja targów TransPoland Translogistica, EXPO XXI Warszawa,  8-10 listopada 2017 r. Zarejestruj się on-line na http://trans-poland.pl/Odwiedzajacy/Rejestracja-online

Nasi partnerzy i zdobyte nagrody

x
wiper-pixel