Przewóz na potrzeby własne – praktyczne szkolenie

Dodano: 23 kwietnia 2019
przewóz na potrzeby własne

Nowelizacja ustawy transportowej wprowadziła  nowe wymagania dla firm wykonujących przewozy na potrzeby własne. Zapraszamy na szkolenie: Przewóz na potrzeby własne – zmiany 2018/2019 r., które odbędzie się 30.04.2019 r. w Warszawie.

Na szkoleniu:

  • wyjaśnimy wątpliwości wynikające ze zmienionych przepisów
  • przedstawimy jakie zmiany czekają nas w 2019r.
  • powiemy także o nowych zasadach odpowiedzialności za naruszenia przepisów i wskażemy jak uniknąć wysokich kar oraz nie trafić na czarną listęczyli nowego rejestru firm
  • omówimy inne ważne kwestie będące skutkiem nowych regulacji w zakresie mocowania ładunków, oznaczania i dokumentacji pojazdów, nowych zasad odpowiedzialności za załadunki towarów czy wreszcie zmian w opłatach viatoll.

Dowiedz się więcej »

Czytelnicy tego artykułu skorzystali również z poniższych narzędzi

Wzory dokumentów

Szybko przygotuj i wypełnij bezpłatnie każdy dokument, jakiego potrzebujesz: od dokumentacji ZUS, po umowy pracownicze, od PIT- ów po dokumenty transportowe. Wyszukujesz dokument, widzisz wzór, jak go wypełnić, edytujesz, drukujesz, gotowe. Jeszcze nigdy sporządzanie dokumentów nie było tak proste. Zobacz i przekonaj się sam!

Informator transportowca

Znajdziesz tu dane teleadresowe służb kontrolnych. Dowiesz się też, ile wynoszą kary ITD. Ponadto w tym dziale są też dostępne informacje na temat utrudnień w ruchu, kursów walut, ograniczeń w ruchu i dni świątecznych.

Polecamy

Nowość wydawnicza

Biblioteka prawa transportowego

Nasi partnerzy i zdobyte nagrody

© 2016 Portal Transport-expert.pl
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony użytkownik wyraża zgodę na używanie plików cookies.

Sprawdź nasz portal - testuj przez 24h za darmo

Aktualności i porady ekspertów

Wzory dokumentów

E-biblioteka z raportami

Załóż konto testowe x
wiper-pixel