Filtruj treść
Filtruj

Już wkrótce największe targi transportowo-logistyczne w tej części Europy

Dodano: 24 października 2017
trans

Już 8 - 10 listopada 2017 r. odbędzie się największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie wiodących firm z branży transport-spedycja-logistyka. Znajdziemy na nich ofertę 190 wystawców z 22 państw.

TransPoland Translogistica, V Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie, to największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie wiodących firm z branży transport-spedycja-logistyka oraz przedstawicieli przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych i handlowych, które korzystają lub poszukują rozwiązań z sektora TSL.

Targi dają okazję nie tylko do zapoznania się z ofertą 190 wystawców z 22 państw, ale także do wzięcia udziału w atrakcyjnych wydarzeniach towarzyszących: specjalistycznych konferencjach, prelekcjach i panelach dyskusyjnych prowadzonych przez ekspertów.

Organizatorzy przygotowali również specjalną ofertę dla właścicieli flot pojazdów ciężarowych – przegląd kart paliwowych oraz giełd ładunków dostępnych na rynku polskim i europejskim oraz wyjątkowy rabat do 50% na szkolenia okresowe i kwalifikację wstępną w ponad 50 ośrodkach w całej Polsce.

V Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki EXPO XXI Warszawa to:

  • Największe targi transportowo-logistyczne w tej części Europy
  • 6000 profesjonalistów, odwiedzających targi
  • Bogaty program wydarzeń towarzyszących
  • Networking Logistyczny - bezpłatne, aranżowane spotkania biznesowe z właścicielami ładunków

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.trans-poland.pl, pod numerem telefonu 48 22 395 66 94 lub wysyłając wiadomość na adres [email protected].

Rejestracja on-line: trans-poland.pl/online-registration.

Nasi partnerzy i zdobyte nagrody

Sprawdź nasz portal - testuj przez 24h za darmo

Aktualności i porady ekspertów

Wzory dokumentów

E-biblioteka z raportami

Załóż konto testowe x
wiper-pixel